Örnek soru ve açıklamalarla vergi kanunları uygulaması

Sabri OZAN'ın kaleme aldığı Örnek Soru ve Açıklamalarla Vergi Kanunları Uygulaması Beyan ve Denetimi adlı kitap, soru ve ayrıntılı açıklamalı şekilde vergi kanunlarıyla ilgili bir kitaptır.

Örnek soru ve açıklamalarla vergi kanunları uygulaması

Sabri OZAN‘ın kaleme aldığı Örnek Soru ve Açıklamalarla Vergi Kanunları Uygulaması Beyan ve Denetimi adlı kitap, soru ve ayrıntılı açıklamalı şekilde vergi kanunlarıyla ilgili bir kitaptır. İlgili kitapta gelir vergisi kanunu, kurumlar vergisi kanunu, vergi usul kanunu, katma değer vergisi kanunu, özel tüketim vergisi kanunu, amme alacakları tahsil usulü hakkındaki kanun ve veraset ve intikal vergisi kanunlarıyla ilgili sorular ve ayrıntılı açıklamalar bulunmaktadır.

Söz konusu kitap temelde yetki ve yeterliliğe hazırlanan vergi müfettişleri ile yeminli mali müşavirlik sınavlarına hazırlanan meslek mensupları ve diğer meslek mensupları tarafından alınabilir. Ancak, 2021 yılı ve sonrası yeminli mali müşavirlik sınavları için temel eser niteliğinde bir kitap değildir.

Yararlanılan Kaynak;

Sabri O. (2018). Örnek Soru ve Açıklamalarla Vergi Kanunları Uygulaması Beyan ve Denetimi. Vergi Müfettişleri Derneği Yayınları,

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin